...

   
  Короткий опис

ISDBExplorer являє собою інструмент для роботи та адміністрування стандартних баз даних, що містять в собі таблиці формату Paradox. Інтерфейсна частина має схожість з SQL Explorer, що поставляється в пакеті з Borland Database Engine, та має вбудовані функції Database Desktop

Програма надає можливість проглядати дані в таблицях, проглядати структуру таблиці (SQL Explorer) та надає можливість реструктурувати таблиці (Database Desktop). Однією із самих важливих функцій продукту являється можливість порівняння двох стандартних баз даних (аліасів) з можливістю приведення їх в точну відповідність щодо структури таблиць, причому структура бази-еталону може зберігатись в окремому файлі, що надає можливість порівнювати два аліаси на різних ПК без копіювання самої бази даних. 

Також вбудовані деякі функції, які полегшують роботу з таблицями (очистити, пакувати, скопіювати, перейменувати) та аліасами (резервна копія, запис структури в файл, перенесення даних), функції перегляду та виконання файлів SQL та QBE, що зберігаються в папці аліасу, пошук по дереву бази даних певної назви (поле, індекс, таблиця, SQL-файл, тощо), перегляд збереженої структури бази даних з файлу. 

Реструктуризація таблиць на відміну від Database Desktop доповнена деякими опціями: 

  • Table level 

  • Block size 

  • Fill factor

  Завантаження

Програмний продукт розповсюджується безкоштовно.

Завантажити його Ви можете тут...

 

 

 

top Э  

 
 

Copyright © Interactive Systems Ltd, 1996-

 

Interactive Systems Design Studio Logo

 

27145 visits