...

   
  Інтегрована інформаційно-довідкова база даних та система автоматизованого планування навчального процесу "Інститут"

Мета проекту:
Створення комплексу програмного забезпечення, що відповідає усім Державним нормам та стандартам у сфері освіти та забезпечує взаємодію робіт усіх підрозділів учбового закладу в єдиному інформаційному середовищі.

  Структура комплексу

Програмний комплекс складається з наступних модулів:

Кадри 
Абітурієнти 
Студенти 
Бібліотека 
Навчальний процес 
Документи

Програма побудована за принципом розподілених баз даних, усі модулі використовують спільні дані з розмежуванням пріоритетів доступу по паролям. Комплекс може працювати як на окремому комп'ютері так і в локальній мережі навчального закладу.

  Програмний комплекс забезпечує
  • Ведення баз даних персоналу навчального закладу, абітурієнтів, студентів (швидкий пошук інформації, архівація даних, звіти та їх друк та ін.)

  • Ведення бібліотечної справи (картотека бібліографічних видань, швидкий пошук необхідної інформації, інвентаризація, облік книжок, що знаходяться в користуванні, звіти та ін.)

  • Планування вступних іспитів абітурієнтів, автоматизоване зарахування до складу студентів за результатами іспитів та іншими критеріями, підготовка наказів про зарахування

  • Планування навчального процесу, педагогічного навантаження, розкладу занять, контроль за академічними успіхами студентів, звітність

  • Єдиний документообіг по навчальному закладу (автоматична підготовка наказів про зарахування, переведення на інший курс, відрахування, закінчення навчального закладу та ін.) з збереженням у базі даних, та швидким пошуком необхідної інформації. 

  Технічні характеристики

Програмний комплекс розроблено в середовищі Borland Delphi. Він працює під операційними системами Windows 95 або Windows NT. Для нормальної роботи потрібен комп'ютер не нижче 486DX4/100 8MB RAM та 10MB вільного місця на вінчестері.

 

  Демонстраційна версія

Institute v2.0 (6.6 MB)-cистема відноситься до класу повнофункціональних демонстраційних версій (Full-Working Demo), тобто в демо версії задіяні деякі обмеження, що втрачають силу після реєстрації даної версії. 

 

  Інформація

Якщо ви бажаєте працювати у нас, надішліть ваше резюме по e-mail

 

 

top Э  

 
 

Copyright © Interactive Systems Ltd, 1996-

 

Interactive Systems Design Studio Logo

 

27145 visits