...

 
  Партнери в Україні
ІСТ
Київ, Україна
Офіційний дистриб'ютор корпорації Harris в Україні, оператор зв'язку. Ми працюємо разом над комплексними рішеннями, що задовольняють усі телекомунікаційні потреби наших клієнтів.
КБ Монітор
Львів, Україна
Конструкторське бюро, виробник мультипортових плат. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором КБ Монітор, також ми розробляємо інсталяційні пакети для мультипортових плат (додаткова інформація)
Ніол
Київ, Україна
Компанія оператор зв'язку.
Ми працюємо разом над комплексними рішеннями, що задовольняють усі телекомунікаційні потреби наших клієнтів.
Сіменс Україна
Київ, Україна
Офіційне представництво компанії Siemens в Украіні. Ми працюємо разом над комплексними рішеннями, що задовольняють усі телекомунікаційні потреби наших клієнтів. 
Альфа МР
Київ, Україна
Виробник комп'ютерів. Здійснює поставку комп'ютерної техніки для наших проектів. 
ТехЕксперт
Київ, Україна
Поставка рішень для побудови інформаційних мереж підприємства. Навчальний центр з підготовки спеціалістів по технологіям Microsoft, SCO, Linux/BSD, Cisco Systems
Геос Інформ
Київ, Україна
Розробка систем технічного та криптографічного захисту інформації.
  Міжнародне співробітництво

Ми відкриті для міжнародного співробітництва. Зацікавлені в контактах з вітчизняними та закордонними виробниками АТС та іншого комунікаційного обладнання в розробці програмного забезпечення для цих пристроїв. Також ми можемо виготовляти ПЗ адаптоване до країн СНД.
Ми готові до будь-якого проекту у сфері бізнес менеджменту. Ми добре обізнані з загальними проблемами наших замовників і маємо висококваліфікованих спеціалістів, що можуть вирішити будь-яку проблему.

З усіх питань щодо міжнародного співробітництва звертайтесь до: Андрія Вережака

  Зміст

Україна
Світ

 

 

 

 

вгору Э  

 
 

Copyright © Interactive Systems Ltd, 1996-

 

Interactive Systems Design Studio Logo

 

27145 visits